Chci se připojit

Náš specialista u vás změří pokrytí signálem a nabídneme vám nejvhodnější řešení. Rádi vám pomůžeme jak s výběrem nejvýhodnějšího tarifu, tak s technickým řešením např. nastavením domácí Wifi sítě. Navíc jsme oproti velkým firmám flexibilní – pokud je to v našich možnostech, nabízíme slevy (výhody v bytových domech, přizpůsobení tarifu podle vašich nároků apod.).

Kontaktujte nás nezávazně na tel.: 605 877 358, po e-mailu nebo písemně – všechny kontakty.

Připojení krok po kroku:

 1. Nezávazné měření
  Náš specialista se vám ozve a na místě zjistí technické možnosti připojení. Orientačně si můžete ověřit pokrytí signálem na této mapě. I v případě slabého signálu se můžeme dohodnout a posílit pokrytí ve vaší oblasti – naši síť stále rozšiřujeme.

 2. Nabídka
  Promluvíme si o vašich potřebách a nabídneme vám tarify a technické řešení přímo na míru. Můžete vybírat z našich tarifů pro domácnosti, nebo pokud máte speciální požadavky, jsme schopni se přizpůsobit i s nabídkou služeb.
  V bytových domech nabízíme výrazné slevy díky připojení většího počtu uživatelů – více o připojení bytových domů.
  Pro firmy navrhujeme individuální řešení s důrazem na vysokou kvalitu a stabilitu signálu a komplexní pokrytí požadavků zákazníka – více o řešení pro firmy.
  Pokud budete souhlasit s nabídkou, podepíšeme smlouvu a začneme ihned pracovat na vlastním připojení.

 3. Realizace připojení
  Pokud využíváte domácí síť, nebo ji spolu s připojením zakládáte, pomůže vám instalovat nový Wifi router či zvolit správné nastavení.

Využívejte výhody kvalitního připojení – pro práci, nákupy, studium i zábavu!